Müükapartment
3-bedroom apartment in Lontzen
Alates 390 000 €
1579 €/m²
Rue mitoyenne 204, 4710 Lontzen
3
Magamistoad
1
Vannitoad
247 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
76 m²
Terrass
SeisukordUus
Korrus1 / 1
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: immoweb.be
Energiatõhusus
Energiaklass
306 kWh/m²/yrD
Class D — 306 kWh/m²/yr
Asukoht
Rue mitoyenne 204, 4710 Lontzen
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m3 minRaudteejaam
400 m7 minLennujaam
30 km1.3hHaridus
Lasteaed
1,2 km18 minKeskkool
8 km21 minÜlikool
7 km18 minRaamatukogu
500 m8 minKaubandus ja teenused
Supermarket
500 m7 minToidupood
100 m2 minRestoran
100 m1 minKaubanduskeskus
21 km55 minPank
400 m6 minTervishoid
Apteek
300 m4 minArst
5 km13 minHaigla
1,8 km29 minVeterinaaria
300 m5 minVaba aeg ja loodus
Park
600 m10 minRand
18 km46 minKeskkond
Suurem tee
1,8 km27 minRaudtee
300 m5 minPhoto Tour

Asukoht
Rue mitoyenne 204, 4710 Lontzen
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.