Üürapartment
Loft in Former Warehouse in Tilburg
1100 € / kuus
23 €/m²
Broekhovenseweg, 5021LJ Tilburg
2
Toad kokku
1
Magamistoad
1
Vannitoad
47 m²
Elamispind
Kirjeldus
This one-bedroom, one-bathroom loft apartment is situated in a former textile warehouse transformed into a unique residential complex. The property features a furnished interior and combines industrial history with modern living.
Ehitusaasta1920
Lisaomadused
Linnaavaade
Möbleeritud
Tänava poole
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: huislijn.nl
Asukoht
Broekhovenseweg, 5021LJ Tilburg
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minRaudteejaam
1,6 km25 minLennujaam
21 km55 minHaridus
Lasteaed
300 m5 minÜlikool
800 m13 minRaamatukogu
700 m10 minKaubandus ja teenused
Supermarket
0 m1 minToidupood
500 m8 minRestoran
200 m3 minPank
1,1 km17 minTervishoid
Apteek
200 m3 minArst
200 m3 minHaigla
1,1 km17 minVeterinaaria
1000 m15 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m2 minRand
3 km8 minKeskkond
Raudtee
1,4 km23 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 28. apr 2026 | 1075 € | 23 € / m² | Algne |
| 2. mai 2026 | 1125 € | 24 € / m² | +4.7% |
| 12. mai 2026 | 1100 € | 23 € / m² | -2.2% |
| 12. mai 2026 | 1075 € | 23 € / m² | -2.3% |