Müükother
Property in Cannes
344 000 €
2774 €/m²
124 m²
Elamispind
OmandTäis
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: iadfrance.fr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
21 kmHaridus
LähedalKaubanduskeskus
16 kmPank

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.