Müükapartment
2-room apartment in Rīga
42 000 €
897 €/m²
2
Toad kokku
46,8 m²
Elamispind
Korrus1 / 5
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: city24.lv, ss.lv
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
10 kmHaridus

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.