Müükapartment
3-room apartment in Fuengirola
425 000 €
3864 €/m²
Las Gaviotas-Carvajal, Fuengirola, Málaga
3
Toad kokku
3
Magamistoad
2
Vannitoad
110 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Lisaomadused
Bassein
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: tucasa.com
Energiatõhusus
Kasvuhoonegaaside klassKHG
1234.99 kg CO²/m²/yrG
Class G — 1234.99 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Las Gaviotas-Carvajal, Fuengirola, Málaga
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
0 m1 minRaudteejaam
13 km33 minLennujaam
101 km4.4hHaridus
Lasteaed
700 m11 minÜlikool
12 km32 minRaamatukogu
1,9 km30 minKaubandus ja teenused
Supermarket
200 m3 minToidupood
200 m3 minRestoran
100 m1 minPank
300 m4 minTervishoid
Apteek
300 m5 minArst
500 m8 minHaigla
7 km17 minVeterinaaria
2,4 km6 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m3 minRand
200 m3 minKeskkond
Suurem tee
1000 m15 minRaudtee
0 m1 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.