Taani
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Otsing
  2. Taani
  3. Villa with Garden View in Aabybro
1 / 9
MüükMajaVillaDupleks

Villa with Garden View in Aabybro

1 798 000 DKK ≈ 240 571 €
5383 DKK/m² ≈ 720 €/m²

One Place'is esimest korda nähtud: 18. mai 2026

Kirkevej 45, Aabybro
9
Toad kokku
4
Magamistoad
3
Vannitoad
334 m²
Elamispind

Kirjeldus

This villa features three bedrooms, three bathrooms, and a terrace with a garden view. It includes a basement, garage, and a fireplace. The property is located on a large corner plot in Aabybro.

Ehitusaasta1997
SeisukordVajab remonti
OmandTäis

Lisaomadused

Aed
Kamin
Parkla
Tänava poole
Terrass

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: boligsiden.dk

Hinnastuse ajalugu

Langenud 2× alates lisamisest
Jälgitud alates 18. mai 2026
Alghind2 245 000 DKK≈ 300 318 €6722 DKK /m²
Muutus-447 000 DKK≈ -59 796 €-19.9%
Praegune1 798 000 DKK≈ 240 522 €5383 DKK /m²
2 245 000 DKK1 798 000 DKK18. mai15. juuni10. sept
18. mai 20262 245 000 DKK6722 DKK /m²Algne
15. juuni 20261 998 000 DKK5982 DKK /m²-11.0%
10. sept 20261 798 000 DKK5383 DKK /m²-10.0%

Energiatõhusus

Energiaklass

C
Class C

Asukoht

Kirkevej 45, Aabybro
Täpne asukoht

Ümbrus

Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud

Transport

Raudteejaam
20 km52 min
Lennujaam
12 km31 min

Haridus

Lasteaed
850 m13 min
Ülikool
17 km45 min
Raamatukogu
17 km44 min

Kaubandus ja teenused

Supermarket
650 m10 min
Toidupood
800 m12 min
Restoran
750 m12 min
Pank
7 km19 min

Tervishoid

Apteek
1,0 km16 min
Haigla
17 km44 min
Veterinaaria
5 km13 min

Vaba aeg ja loodus

Park
850 m13 min
Rand
11 km30 min
Kuulutuse allikad
Boligsiden DkBoligsiden DkAvaneb uuel vahekaardil
Avaldaja
Nybolig

Photo Tour

Õhuvaade - Villa with Garden View in Aabybro

facade

Köök - Villa with Garden View in Aabybro

kitchen

Toad - Villa with Garden View in Aabybro

attic

Välivaade - Villa with Garden View in Aabybro

facade

Elutuba - Villa with Garden View in Aabybro

living room

Elutuba - Villa with Garden View in Aabybro

living room

Välivaade - Villa with Garden View in Aabybro

facade

Õhuvaade - Villa with Garden View in Aabybro

facade

Välivaade - Villa with Garden View in Aabybro

facade

Villa with Garden View in Aabybro
1 798 000 DKK ≈ 240 571 €5383 DKK/m² ≈ 720 €/m²
Meeldib?

Võta müüjaga ühendust

Loo tasuta konto ja meie tiim võtab müüjaga sinu eest ühendust. Vastus jõuab sinu postkasti, ilma rämpsposti ja külmade kõnedeta.

Kirkevej 45, Aabybro
Aabybro · 334 m² · 4 magamistuba

Tasuta konto, võtab alla minuti.

Sul on juba konto? Logi sisse

Sarnased kinnistud

One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistAvastaKinnisvarahinnadVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor