Prantsusmaa
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Otsing
  2. Prantsusmaa
  3. Detached Estate with Multiple Gites near Arles

See kinnisvara ei ole enam saadaval

Vaata sarnaseid kinnisvaraobjekte
1 / 27
MajaKinnistuEramu

Detached Estate with Multiple Gites near Arles

1 900 000 €
2523 €/m²

One Place'is esimest korda nähtud: 7. juuli 2025

25
Toad kokku
10
Magamistoad
6
Vannitoad
753 m²
Elamispind
75 000 m²
Krunt
Lõuna
Suund

Kirjeldus

This detached estate, located just two minutes from the centre of Arles, comprises several buildings, including four habitable gites (approximately 70 m² each) and additional habitable structures requiring significant renovation (around 150 m²). The property spans 7.5 hectares, featuring agricultural buildings and ample storage space. It offers potential for gite exploitation, artist residencies, or agricultural activities, with a south-facing orientation and 20 parking spaces.

Ehitusaasta1750
SeisukordVajab remonti
OmandTäis
Korrust1

Lisaomadused

Aed
Järvevaade
Kamin
Maavaade
Metsavaade
Päikesepaneelid
Parkla
Terrass

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: lux-residence.com

Hinnastuse ajalugu

Langenud 1× alates lisamisest
Jälgitud alates 7. juuli 2025
Alghind2 500 000 €3320 € /m²
Muutus-600 000 €-24.0%
Praegune1 900 000 €2523 € /m²
2 500 000 €1 900 000 €7. juuli29. märts
7. juuli 20252 500 000 €3320 € /m²Algne
29. märts 20261 900 000 €2523 € /m²-24.0%

Energiatõhusus

Energiaklass

440 kWh/m²/a
G
Class G: 440 kWh/m²/a

Kasvuhoonegaaside klassKHG

14 kg CO²/m²/a
C
Class C: 14 kg CO²/m²/a

Asukoht

Ligikaudne asukoht

Ümbrus

Kaugused on ligikaudsed, sest selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval

Transport

Bussipeatus
Lähedal
Raudteejaam
Lähedal
Lennujaam
51 km

Haridus

Lasteaed
Lähedal
Algkool
Lähedal
Keskkool
Lähedal
Ülikool
Lähedal
Raamatukogu
Lähedal

Kaubandus ja teenused

Supermarket
Lähedal
Toidupood
Lähedal
Restoran
Lähedal
Kaubanduskeskus
14 km
Pank
Lähedal

Tervishoid

Apteek
Lähedal
Arst
Lähedal
Haigla
Lähedal
Veterinaaria
Lähedal

Vaba aeg ja loodus

Park
Lähedal
Rand
11 km

Keskkond

Suurem tee
Lähedal
Raudtee
Lähedal

Photo Tour

Õhuvaade - Detached Estate with Multiple Gites near Arles

facade

Toad - Detached Estate with Multiple Gites near Arles

other room

Aed - Detached Estate with Multiple Gites near Arles

garden

Söögituba - Detached Estate with Multiple Gites near Arles

dining room

Toad - Detached Estate with Multiple Gites near Arles

cellar

Aed - Detached Estate with Multiple Gites near Arles

courtyard

Aed - Detached Estate with Multiple Gites near Arles

courtyard

Toad - Detached Estate with Multiple Gites near Arles

cellar

Välivaade - Detached Estate with Multiple Gites near Arles

driveway

Toad - Detached Estate with Multiple Gites near Arles

attic

Välivaade - Detached Estate with Multiple Gites near Arles

facade

Elutuba - Detached Estate with Multiple Gites near Arles

living room

Elutuba - Detached Estate with Multiple Gites near Arles

living room

Aed - Detached Estate with Multiple Gites near Arles

land plot

Aed - Detached Estate with Multiple Gites near Arles

courtyard

Söögituba - Detached Estate with Multiple Gites near Arles

dining room

Välivaade - Detached Estate with Multiple Gites near Arles

facade

Söögituba - Detached Estate with Multiple Gites near Arles

dining room

Välivaade - Detached Estate with Multiple Gites near Arles

facade

Toad - Detached Estate with Multiple Gites near Arles

staircase

Elutuba - Detached Estate with Multiple Gites near Arles

living room

Välivaade - Detached Estate with Multiple Gites near Arles

facade

Välivaade - Detached Estate with Multiple Gites near Arles

facade

Välivaade - Detached Estate with Multiple Gites near Arles

facade

Toad - Detached Estate with Multiple Gites near Arles

attic

Söögituba - Detached Estate with Multiple Gites near Arles

dining room

Elutuba - Detached Estate with Multiple Gites near Arles

living room

Detached Estate with Multiple Gites near Arles
1 900 000 €2523 €/m²

See kuulutus ei ole enam aktiivne. Otsingu jätkamiseks vaadake praegu saadaolevaid kinnisvaraobjekte.

Vaata sarnaseid kinnisvaraobjekte

Sarnased kinnistud

One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistAvastaKinnisvarahinnadVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor