Müükhouse
Large Property with Golf Proximity in Fuveau
1 250 000 €
2083 €/m²
12
Toad kokku
600 m²
Elamispind
Kirjeldus
This expansive property includes a large house of approximately 600 m², divided into multiple dwellings. The 8,000 m² plot is located near the Fuveau golf course and Rousset business park, requiring significant renovation work.
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: bellesdemeures.com, bienici.com, maisonsetappartements.fr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
8 kmLennujaam
27 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
6 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
9 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
11 kmVeterinaaria
4 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
23 kmKeskkond

facade
Large Property with Golf Proximity in Fuveau
1 250 000 €
2083 €/m²
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.