Müükother
6-room property in EIDSVOLL
9 700 000 NOK
39 271 NOK/m²
Gruegårdene 45 og 47, 2080 EIDSVOLL
6
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
247 m²
Elamispind
6197.8 m²
Krunt
Ehitusaasta1890
Korrus2
Asukoht
Gruegårdene 45 og 47, 2080 EIDSVOLL
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
1,5 km24 minRaudteejaam
2,1 km6 minLennujaam
15 km38 minHaridus
Lasteaed
600 m10 minÜlikool
41 km1.8hRaamatukogu
1,5 km23 minKaubandus ja teenused
Supermarket
1,2 km19 minRestoran
1,6 km25 minPank
8 km20 minTervishoid
Apteek
1,4 km22 minArst
700 m10 minHaigla
19 km49 minVeterinaaria
8 km20 minVaba aeg ja loodus
Park
1,3 km21 minRand
8 km22 minKeskkond
Suurem tee
5 km12 minRaudtee
1,5 km23 minPhoto Tour