One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Avaleht
  2. Otsing
  3. Land Plot with Water Access in Żołędowo
1 / 7
MüükMaa/krundid

Land Plot with Water Access in Żołędowo

260 000 PLN ≈ 60 113 €
793 m²
Krunt

Kirjeldus

This land plot is located in Żołędowo, near Cieksyn, within the Nowe Miasto commune, Płońsk county. It is 600 metres from the water and 5 metres from the forest, accessible via a road. The plot is close to a main road and has access to water and electricity, with a transformer station approximately 150-200 metres from the boundary. There is potential for development, subject to discussions with lo...

Lisaomadused

Maavaade
Metsavaade

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: adresowo.pl

Hinnastuse ajalugu

Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.

Asukoht

Ligikaudne asukoht

Ümbrus

Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval

Transport

Bussipeatus
Lähedal
Raudteejaam
Lähedal
Lennujaam
14 km

Haridus

Ülikool
31 km
Raamatukogu
9 km

Kaubandus ja teenused

Supermarket
7 km
Toidupood
Lähedal
Restoran
4 km
Pank
9 km

Tervishoid

Apteek
Lähedal
Arst
Lähedal
Haigla
11 km

Vaba aeg ja loodus

Park
6 km
Rand
4 km

Keskkond

Raudtee
Lähedal

Photo Tour

Aed - Land Plot with Water Access in Żołędowo

land plot

Aed - Land Plot with Water Access in Żołędowo

land plot

Aed - Land Plot with Water Access in Żołędowo

land plot

Õhuvaade - Land Plot with Water Access in Żołędowo

land plot

Välivaade - Land Plot with Water Access in Żołędowo

driveway

Aed - Land Plot with Water Access in Żołędowo

land plot

Aed - Land Plot with Water Access in Żołędowo

land plot

Land Plot with Water Access in Żołędowo
260 000 PLN ≈ 60 113 €
Meeldib? Võta ühendust
Adresowo Pl
Asukoht
Ligikaudne asukoht

Sarnased kinnistud

One Place logo - AI-powered real estate search engine

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot
Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistKarjäärAvastaVõrdleKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place logo - AI-powered real estate search engine
© 2026 One Place. All rights reserved.