One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Avaleht
  2. Otsing
  3. Land Plot with Potential for Development in Kopalino
1 / 9
MüükMaa/krundid

Land Plot with Potential for Development in Kopalino

520 000 PLN ≈ 120 738 €
201 m²
Krunt

Kirjeldus

This land plot is located on Sucha Street in Kopalino, approximately 2 km from the beach in Lubiatów. The plot is rectangular, level, and equipped with utilities including electricity, water, sewage, and fibre optic internet. It is surrounded by a fence and situated near dining and shopping facilities in a quiet area. The local spatial development plan allows for various developments such as holid...

Lisaomadused

Aed
Maavaade
Metsavaade

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: adresowo.pl

Hinnastuse ajalugu

Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.

Asukoht

Ligikaudne asukoht

Ümbrus

Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval

Transport

Bussipeatus
Lähedal
Raudteejaam
17 km
Lennujaam
59 km

Haridus

Ülikool
27 km
Raamatukogu
10 km

Kaubandus ja teenused

Supermarket
Lähedal
Toidupood
Lähedal
Restoran
Lähedal
Pank
6 km

Tervishoid

Apteek
6 km
Arst
10 km
Haigla
28 km

Vaba aeg ja loodus

Park
Lähedal
Rand
Lähedal

Photo Tour

Aed - Land Plot with Potential for Development in Kopalino

land plot

Terrass - Land Plot with Potential for Development in Kopalino

terrace patio

Välivaade - Land Plot with Potential for Development in Kopalino

driveway

Terrass - Land Plot with Potential for Development in Kopalino

terrace patio

Aed - Land Plot with Potential for Development in Kopalino

land plot

Aed - Land Plot with Potential for Development in Kopalino

land plot

Välivaade - Land Plot with Potential for Development in Kopalino

facade

Land Plot with Potential for Development in Kopalino
Land Plot with Potential for Development in Kopalino
Land Plot with Potential for Development in Kopalino
520 000 PLN ≈ 120 738 €
Meeldib? Võta ühendust
Adresowo Pl
Asukoht
Ligikaudne asukoht

Sarnased kinnistud

One Place logo - AI-powered real estate search engine

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot
Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistKarjäärAvastaVõrdleKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place logo - AI-powered real estate search engine
© 2026 One Place. All rights reserved.