One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Avaleht
  2. Otsing
  3. Land Plot with Development Potential in Obice
MüükMaa/krundid

Land Plot with Development Potential in Obice

192 000 PLN ≈ 44 391 €
200 m²
Krunt

Kirjeldus

This land plot is located near the centre of Obice, outside the town, and is conveniently situated near a church, school, and commercial facilities. It offers potential for commercial development or other uses, with access to a main road suitable for production or service activities. The plot is divided into a 1800 m² buildable area and a 1400 m² agricultural area, with utilities including water,...

Fotod kategooriate kaupa

Foto allikas: adresowo.pl

Hinnastuse ajalugu

Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.

Asukoht

Ligikaudne asukoht

Ümbrus

Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval

Transport

Bussipeatus
Lähedal
Raudteejaam
Lähedal
Lennujaam
88 km

Haridus

Lasteaed
4 km
Ülikool
20 km
Raamatukogu
5 km

Kaubandus ja teenused

Supermarket
3 km
Toidupood
6 km
Restoran
6 km
Pank
7 km

Tervishoid

Apteek
7 km
Arst
8 km
Haigla
7 km

Vaba aeg ja loodus

Park
Lähedal
Rand
7 km

Keskkond

Raudtee
Lähedal

Photo Tour

Plaan - Land Plot with Development Potential in Obice
Land Plot with Development Potential in Obice
192 000 PLN ≈ 44 391 €
Meeldib? Võta ühendust
Adresowo Pl
Asukoht
Ligikaudne asukoht

Sarnased kinnistud

One Place logo - AI-powered real estate search engine

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot
Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistKarjäärAvastaVõrdleKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place logo - AI-powered real estate search engine
© 2026 One Place. All rights reserved.