One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Avaleht
  2. Otsing
  3. Land Plot with Asphalting in Mrowino
1 / 5
MüükMaa/krundid

Land Plot with Asphalting in Mrowino

1 545 000 PLN ≈ 356 731 €
8397 PLN/m² ≈ 1939 €/m²
184 m²
Elamispind

Kirjeldus

This land plot is located in Mrowino, within the Rokietnica municipality, near the S-11 expressway junction. It offers full ownership and is accessible via an asphalt road, with utilities such as electricity, water, gas, and sewage available along the road. The plot is suitable for industrial use, including production facilities, warehouses, and service areas, and benefits from excellent connectiv...

Lisaomadused

Maavaade

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: adresowo.pl

Hinnastuse ajalugu

Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.

Asukoht

Ligikaudne asukoht

Ümbrus

Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval

Transport

Bussipeatus
Lähedal
Raudteejaam
8 km
Lennujaam
11 km

Haridus

Lasteaed
Lähedal
Ülikool
14 km
Raamatukogu
Lähedal

Kaubandus ja teenused

Supermarket
Lähedal
Toidupood
Lähedal
Restoran
Lähedal
Pank
Lähedal

Tervishoid

Apteek
Lähedal
Arst
Lähedal
Haigla
6 km
Veterinaaria
Lähedal

Vaba aeg ja loodus

Park
Lähedal
Rand
3 km

Keskkond

Suurem tee
3 km
Raudtee
Lähedal

Photo Tour

Aed - Land Plot with Asphalting in Mrowino

land plot

Aed - Land Plot with Asphalting in Mrowino

land plot

Välivaade - Land Plot with Asphalting in Mrowino

facade

Aed - Land Plot with Asphalting in Mrowino

land plot

Aed - Land Plot with Asphalting in Mrowino

land plot

Land Plot with Asphalting in Mrowino
1 545 000 PLN ≈ 356 731 €
8397 PLN/m² ≈ 1939 €/m²
Meeldib? Võta ühendust
Adresowo Pl
Avaldaja
Marek Fabiański
Viide: a2c9h5
Asukoht
Ligikaudne asukoht

Sarnased kinnistud

One Place logo - AI-powered real estate search engine

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot
Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistKarjäärAvastaVõrdleKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place logo - AI-powered real estate search engine
© 2026 One Place. All rights reserved.