Belgia
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Otsing
  2. Belgia
  3. Land Plot in Seraing
1 / 5
MüükMaa/krundidEhituskrunt

Land Plot in Seraing

Alates 120 000 €
13 €/m²

One Place'is esimest korda nähtud: 31. juuli 2026

9397 m²
Elamispind
9397 m²
Krunt

Kirjeldus

This land plot consists of pasture areas totaling 9,397 m², located in Seraing along a regional road. The plot is situated in a residential zone.

OmandTäis

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: immo.notaris.be

Hinnastuse ajalugu

Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.

Asukoht

Ligikaudne asukoht

Ümbrus

Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval

Transport

Bussipeatus
Lähedal
Raudteejaam
Lähedal
Lennujaam
38 km

Haridus

Lasteaed
Lähedal
Algkool
Lähedal
Keskkool
Lähedal
Ülikool
5 km
Raamatukogu
Lähedal

Kaubandus ja teenused

Supermarket
Lähedal
Toidupood
Lähedal
Restoran
Lähedal
Kaubanduskeskus
14 km
Pank
Lähedal

Tervishoid

Apteek
Lähedal
Arst
Lähedal
Haigla
Lähedal
Veterinaaria
Lähedal

Vaba aeg ja loodus

Park
Lähedal
Rand
17 km

Keskkond

Suurem tee
Lähedal
Raudtee
Lähedal
Kuulutuse allikad
Immo NotarisImmo NotarisAvaneb uuel vahekaardilBidditBidditAvaneb uuel vahekaardil
Avaldaja
Biddit (notarieel platform)
Veronique YERNAUX
Viide: 298594

Photo Tour

Land Plot in Seraing
Välivaade - Land Plot in Seraing
Land Plot in Seraing
Välivaade - Land Plot in Seraing
Land Plot in Seraing
Land Plot in Seraing
120 000 €13 €/m²
Meeldib?

Võta müüjaga ühendust

Saada päring ja meie tiim võtab müüjaga sinu eest ühendust. Vastuse saad otse oma postkasti.

Land Plot in Seraing
Seraing · 9397 m²

Sarnased kinnistud

One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistAvastaVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com