One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Avaleht
  2. Otsing
  3. Land Plot in Central Jaroměř
1 / 13
MüükMaa/krundid

Land Plot in Central Jaroměř

3 250 000 CZK ≈ 134 657 €
Jaroměř Jakubské Předměstí
1080 m²
Krunt

Kirjeldus

This land plot, located in the heart of Jaroměř, covers an area of 1,080 m² and is currently designated as a garden. The plot is flat, not in a flood zone, and has access via a neighbouring plot. It features a small brick shed and is conveniently close to all necessary utilities, with connections to water, sewage, and electricity nearby. The plot's strategic location offers easy access to amenitie...

SeisukordHea

Lisaomadused

Maavaade

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: ceskereality.cz

Hinnastuse ajalugu

Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.

Asukoht

Jaroměř Jakubské Předměstí
Täpne asukoht

Ümbrus

Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud

Transport

Bussipeatus
200 m3 min
Raudteejaam
2,0 km5 min
Lennujaam
39 km1.7h

Haridus

Lasteaed
700 m12 min
Ülikool
17 km45 min
Raamatukogu
700 m11 min

Kaubandus ja teenused

Supermarket
700 m11 min
Toidupood
800 m13 min
Restoran
300 m4 min
Pank
600 m9 min

Tervishoid

Apteek
500 m8 min
Arst
500 m8 min
Haigla
1,2 km19 min
Veterinaaria
6 km16 min

Vaba aeg ja loodus

Park
100 m1 min
Rand
10 km25 min

Keskkond

Suurem tee
1,9 km30 min
Raudtee
1000 m15 min

Photo Tour

Aed - Land Plot in Central Jaroměř

land plot

Aed - Land Plot in Central Jaroměř

land plot

Aed - Land Plot in Central Jaroměř

land plot

Õhuvaade - Land Plot in Central Jaroměř

land plot

Aed - Land Plot in Central Jaroměř

courtyard

Aed - Land Plot in Central Jaroměř

land plot

Aed - Land Plot in Central Jaroměř

land plot

Aed - Land Plot in Central Jaroměř

land plot

Õhuvaade - Land Plot in Central Jaroměř

facade

Land Plot in Central Jaroměř
Land Plot in Central Jaroměř
Land Plot in Central Jaroměř
Land Plot in Central Jaroměř
Land Plot in Central Jaroměř
3 250 000 CZK ≈ 134 657 €
Meeldib? Võta ühendust
Ceskereality Cz
Avaldaja
Bc. Dominik Pařízek
Viide: 18676
Asukoht
Jaroměř Jakubské Předměstí
Täpne asukoht

Sarnased kinnistud

One Place logo - AI-powered real estate search engine

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot
Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistKarjäärAvastaVõrdleKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place logo - AI-powered real estate search engine
© 2026 One Place. All rights reserved.