Pildid puuduvad
Müükapartment
Lake View Apartment in Omegna
140 000 €
1085 €/m²
Via Novara 83, Omegna
3
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
129 m²
Elamispind
Kirjeldus
This three-bedroom, one-bathroom apartment is located on the second floor of a charming condominium in the Borca area of Omegna, offering a view of Lake Orta. The property includes a terrace and is currently in need of renovation. Situated a 10-minute drive from Omegna's lakeside promenade, it provides easy access to outdoor activities.
SeisukordVajab remonti
OmandTäis
Korrus2
Asukoht
Via Novara 83, Omegna
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
1,2 km19 minRaudteejaam
12 km32 minLennujaam
33 km1.4hHaridus
Lasteaed
2,1 km5 minÜlikool
33 km1.4hRaamatukogu
2,9 km8 minKaubandus ja teenused
Supermarket
1,5 km23 minToidupood
2,1 km5 minRestoran
1,3 km21 minPank
2,4 km6 minTervishoid
Apteek
2,1 km5 minArst
3 km8 minHaigla
1,9 km30 minVaba aeg ja loodus
Park
1,1 km17 minRand
1000 m16 minKeskkond
Raudtee
0 m1 minHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.