Müükapartment
3-room apartment in Aalborg
3 150 000 DKK
30 583 DKK/m²
Kridtsløjfen 21, 1. 2., 9000 Aalborg
3
Toad kokku
103 m²
Elamispind
Ehitusaasta2015
Korrus1
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: nybolig.dk
Asukoht
Kridtsløjfen 21, 1. 2., 9000 Aalborg
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minRaudteejaam
2,4 km6 minLennujaam
7 km18 minHaridus
Lasteaed
300 m4 minÜlikool
2,2 km6 minRaamatukogu
1,1 km18 minKaubandus ja teenused
Supermarket
400 m7 minToidupood
400 m6 minRestoran
800 m12 minPank
700 m11 minTervishoid
Apteek
1,1 km18 minArst
500 m8 minHaigla
1,7 km27 minVeterinaaria
2,0 km31 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m2 minRand
4 km11 minKeskkond
Suurem tee
800 m12 minRaudtee
1,5 km23 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.