Müükapartment
1-room apartment in Tartu linn
117 000 €
3824 €/m²
Staadioni tn 83-15, Ülejõe, Tartu linn
1
Toad kokku
30.6 m²
Elamispind
Ehitusaasta2026
Korrus1 / 2
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: kinnisvara24.ee
Asukoht
Staadioni tn 83-15, Ülejõe, Tartu linn
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m1 minRaudteejaam
2,2 km6 minHaridus
Lasteaed
200 m3 minÜlikool
600 m9 minRaamatukogu
1,3 km20 minKaubandus ja teenused
Supermarket
700 m11 minToidupood
800 m13 minRestoran
1,0 km16 minPank
1,2 km18 minTervishoid
Apteek
700 m12 minArst
1,2 km19 minHaigla
2,6 km7 minVeterinaaria
1,8 km28 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m3 minRand
300 m4 minKeskkond
Raudtee
1,8 km29 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.