Müükapartment
KOOP NU NOG AAN 6%! Nieuwbouwproject "Zuiderzicht Katharina” te Hoogstraten!
799 000 €
5497 €/m²
Gelmelstraat App 2.1 32-34-36, 2320, Hoogstraten
2
Toad kokku
2
Magamistoad
2
Vannitoad
145.36 m²
Elamispind
Kirjeldus
Nieuwbouwproject “Zuiderzicht Katharina” te Hoogstraten bestaande uit 7 luxueuze appartementen met prachtige tuin (-terrassen)! Penthouse (2.1) bevindt zich over de volledige 2e verdieping en omvat: - Inkomhal welke men bereikt door de lift dat rechtstreeks toegang geeft tot het appartement - Open leefkeuken met toegang tot het terras - Ruime, lichtrijke leefruimte met toegang tot het terras - H...
Ehitusaasta2024
Korrus2
Lisaomadused
Parkla
Terrass
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: spotto.be
Energiatõhusus
Energiaklass
10 kWh/m²/yrA
Class A — 10 kWh/m²/yr
Asukoht
Gelmelstraat App 2.1 32-34-36, 2320, Hoogstraten
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m3 minRaudteejaam
10 km27 minLennujaam
41 km1.8hHaridus
Lasteaed
200 m3 minÜlikool
20 km52 minRaamatukogu
100 m1 minKaubandus ja teenused
Supermarket
500 m8 minToidupood
200 m3 minRestoran
100 m2 minPank
100 m2 minTervishoid
Apteek
200 m3 minArst
400 m7 minHaigla
13 km34 minVeterinaaria
1,1 km18 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m3 minRand
8 km20 minKeskkond
Suurem tee
4 km12 minRaudtee
5 km12 minPhoto Tour

facade

terrace patio

dining room

kitchen

living room

living room

kitchen