Müükapartment
3-room apartment in FI
198 000 €
3168 €/m²
3
Toad kokku
62,5 m²
Elamispind
Ehitusaasta2015
Ümbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minRaudteejaam
900 m14 minLennujaam
61 km2.7hHaridus
Lasteaed
800 m13 minÜlikool
1,4 km23 minRaamatukogu
700 m10 minKaubandus ja teenused
Supermarket
1,0 km16 minToidupood
100 m1 minRestoran
300 m5 minPank
800 m13 minTervishoid
Apteek
1000 m15 minArst
700 m11 minHaigla
2,2 km6 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m3 minRand
1,3 km21 minKeskkond
Raudtee
0 m1 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.