Müükapartment
3-room apartment in Tallinn
174 900 €
2858 €/m²
3
Toad kokku
2
Magamistoad
61.2 m²
Elamispind
Ehitusaasta1972
SeisukordRenoveeritud
OmandKaasomand
Korrus1 / 5
Lisaomadused
Parkla
Tänava poole
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: city24.lv
Energiatõhusus
Energiaklass
E
Class E
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
7 kmHaridus
LähedalRand
3 kmKeskkond

Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 11. mai 2026 | 179 900 € | 2940 € / m² | Algne |
| 15. mai 2026 | 174 900 € | 2858 € / m² | -2.8% |