Müükhouse
6-room house in Ulfborg
2 475 000 DKK
15 865 DKK/m²
K.L. Aastrups Vej 6, Husby, 6990 Ulfborg
6
Toad kokku
156 m²
Elamispind
156961 m²
Krunt
Ehitusaasta1925
Asukoht
K.L. Aastrups Vej 6, Husby, 6990 Ulfborg
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
7 km18 minLennujaam
82 km3.6hHaridus
Lasteaed
9 km23 minÜlikool
13 km35 minRaamatukogu
9 km23 minKaubandus ja teenused
Supermarket
5 km14 minToidupood
2,2 km6 minRestoran
2,2 km6 minPank
7 km18 minTervishoid
Apteek
9 km23 minArst
9 km23 minHaigla
19 km50 minVeterinaaria
9 km23 minVaba aeg ja loodus
Park
1000 m15 minRand
3 km8 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.