Müükapartment
4-room apartment in Tallinn
325 000 €
4151 €/m²
Taludevahe tn 57-13, Tiskre, Haabersti
4
Toad kokku
3
Magamistoad
78.3 m²
Elamispind
Ehitusaasta2025
Korrus3 / 4
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: kinnisvara24.ee
Energiatõhusus
Energiaklass
A
Class A
Asukoht
Taludevahe tn 57-13, Tiskre, Haabersti
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m4 minRaudteejaam
6 km14 minLennujaam
13 km35 minHaridus
Lasteaed
500 m8 minÜlikool
6 km16 minRaamatukogu
1,4 km21 minKaubandus ja teenused
Supermarket
400 m6 minToidupood
400 m6 minRestoran
400 m6 minPank
8 km22 minTervishoid
Apteek
400 m6 minArst
1,4 km22 minHaigla
7 km18 minVeterinaaria
3 km9 minVaba aeg ja loodus
Park
1,3 km20 minRand
1,1 km18 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.