Müükapartment
2-room apartment in Kuusalu vald
55 000 €
1143 €/m²
Saalimäe tee 2, Kolga alevik
2
Toad kokku
1
Magamistoad
48,1 m²
Elamispind
Ehitusaasta1984
Korrus1 / 2
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: kinnisvara24.ee
Asukoht
Saalimäe tee 2, Kolga alevik
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minRaudteejaam
23 km59 minLennujaam
42 km1.8hHaridus
Lasteaed
100 m1 minÜlikool
47 km2.0hRaamatukogu
12 km30 minKaubandus ja teenused
Restoran
9 km24 minTervishoid
Haigla
32 km1.4hVaba aeg ja loodus
Park
800 m13 minRand
6 km15 minKeskkond
Suurem tee
3 km8 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.