Müükapartment
10-room apartment in Berchem-sainte-agathe
229 000 €
2663 €/m²
Rue Katteput 40
10
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
86 m²
Elamispind
86 m²
Krunt
7 m²
Terrass
Ehitusaasta1970
SeisukordHea
Korrus4
Energiaklass
184 kWh/m²/yrD
Class D — 184 kWh/m²/yr
Asukoht
Rue Katteput 40
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minRaudteejaam
1,4 km22 minMetroopeatus
1,6 km26 minLennujaam
10 km27 minHaridus
Lasteaed
600 m9 minAlgkool
1,9 km29 minKeskkool
500 m8 minÜlikool
1,9 km29 minRaamatukogu
500 m8 minKaubandus ja teenused
Supermarket
400 m7 minToidupood
100 m2 minRestoran
400 m6 minPank
500 m7 minTervishoid
Apteek
200 m3 minArst
200 m3 minHaigla
100 m1 minVeterinaaria
1,2 km19 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m2 minRand
16 km43 minKeskkond
Suurem tee
1,6 km24 minRaudtee
1,3 km20 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.