Üürapartment
1-room apartment in Groningen
425 € / kuus
53 €/m²
Madoerastraat
1
Toad kokku
8 m²
Elamispind
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: huurwoningen.nl
Asukoht
Madoerastraat
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m3 minRaudteejaam
700 m12 minLennujaam
11 km28 minHaridus
Lasteaed
200 m3 minÜlikool
400 m6 minRaamatukogu
1,1 km18 minKaubandus ja teenused
Supermarket
200 m2 minToidupood
100 m2 minRestoran
100 m2 minPank
1,4 km21 minTervishoid
Apteek
200 m3 minArst
0 m1 minHaigla
600 m10 minVeterinaaria
800 m12 minVaba aeg ja loodus
Park
0 m1 minRand
600 m10 minKeskkond
Suurem tee
4 km11 minRaudtee
600 m10 minPhoto Tour

Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.