Müükapartment
2-room apartment in De Krim
285 000 €
3239 €/m²
Jupiterstraat 1-A002, 7782 RC De Krim
2
Toad kokku
1
Magamistoad
1
Vannitoad
88 m²
Elamispind
Ehitusaasta2025
Asukoht
Jupiterstraat 1-A002, 7782 RC De Krim
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m1 minRaudteejaam
6 km16 minLennujaam
51 km2.2hHaridus
Lasteaed
4 km11 minÜlikool
24 km1.1hRaamatukogu
8 km22 minKaubandus ja teenused
Supermarket
100 m1 minToidupood
0 m1 minRestoran
100 m1 minPank
6 km15 minTervishoid
Apteek
8 km21 minArst
200 m3 minHaigla
9 km22 minVeterinaaria
8 km21 minVaba aeg ja loodus
Park
4 km10 minRand
6 km16 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.