Müükhouse
5-room house in Sorø
1 895 000 DKK
8653 DKK/m²
Juliedalvej 6, Døjringe, 4180 Sorø
5
Toad kokku
219 m²
Elamispind
2046 m²
Krunt
Ehitusaasta1902
Asukoht
Juliedalvej 6, Døjringe, 4180 Sorø
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
800 m12 minLennujaam
65 km2.8hHaridus
Lasteaed
2,5 km6 minÜlikool
18 km46 minRaamatukogu
7 km17 minKaubandus ja teenused
Supermarket
4 km12 minToidupood
4 km11 minRestoran
5 km13 minPank
6 km17 minTervishoid
Apteek
5 km13 minArst
5 km13 minHaigla
6 km17 minVeterinaaria
7 km19 minVaba aeg ja loodus
Park
4 km12 minRand
10 km26 minKeskkond
Suurem tee
4 km10 minRaudtee
5 km13 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.