Müükapartment
4-bedroom apartment in Molenbeek-saint-jean
520 000 €
3562 €/m²
Rue jean baptiste decock 31
4
Magamistoad
1
Vannitoad
146 m²
Elamispind
146 m²
Krunt
Ehitusaasta2006
SeisukordSuurepärane
Korrus4 / 1
Energiaklass
171 kWh/m²/yrD
Class D — 171 kWh/m²/yr
Asukoht
Rue jean baptiste decock 31
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m4 minRaudteejaam
400 m7 minMetroopeatus
400 m6 minLennujaam
10 km25 minHaridus
Lasteaed
200 m3 minAlgkool
1,3 km20 minKeskkool
1,4 km22 minÜlikool
2,3 km6 minRaamatukogu
800 m13 minKaubandus ja teenused
Supermarket
500 m7 minToidupood
200 m3 minRestoran
300 m4 minPank
600 m10 minTervishoid
Apteek
300 m5 minArst
100 m2 minHaigla
1000 m15 minVeterinaaria
1,6 km25 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m2 minRand
18 km48 minKeskkond
Suurem tee
4 km9 minRaudtee
300 m5 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.