Müükapartment
4-room apartment in København S
15 995 000 DKK
111 076 DKK/m²
Islands Brygge 63A, 3. th., 2300 København S
4
Toad kokku
144 m²
Elamispind
Ehitusaasta2002
Korrus3
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: nybolig.dk
Energiatõhusus
Energiaklass
C
Class C
Asukoht
Islands Brygge 63A, 3. th., 2300 København S
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
300 m5 minRaudteejaam
1,2 km18 minMetroopeatus
800 m12 minLennujaam
5 km13 minHaridus
Lasteaed
300 m4 minKeskkool
1,4 km22 minÜlikool
900 m14 minRaamatukogu
600 m10 minKaubandus ja teenused
Supermarket
300 m4 minToidupood
200 m3 minRestoran
400 m6 minPank
200 m3 minTervishoid
Apteek
600 m10 minArst
300 m5 minHaigla
2,2 km6 minVeterinaaria
500 m8 minVaba aeg ja loodus
Park
0 m1 minRand
1000 m15 minKeskkond
Suurem tee
4 km10 minRaudtee
600 m10 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.