Müükapartment
Investment Flat with Balcony near Fort de Mons
89 500 €
1598 €/m²
2
Toad kokku
1
Magamistoad
1
Vannitoad
56 m²
Elamispind
Kirjeldus
This two-bedroom, one-bathroom flat is located on the 13th floor of the Athéna residence, with access to a balcony and a private cellar. The property is situated within a 10-minute walk of the Fort de Mons metro station and includes amenities such as a lift, intercom, and access to fibre optic and cable TV. The flat is currently rented out, with a monthly rent of 546€ plus 100€ for provisions on c...
Ehitusaasta1974
SeisukordHea
OmandTäis
Korrus13 / 17
Energiaklass
141 kWh/m²/yrC
Class C — 141 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
11 kg CO²/m²/yrC
Class C — 11 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
8 kmHaridus
LähedalRand
5 kmKeskkond
Suurem tee
4 kmRaudtee
LähedalPhoto Tour

living room

kitchen

bedroom

hallway entrance

bathroom
Investment Flat with Balcony near Fort de Mons
89 500 €
1598 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
iad France
Hélène Montenach
Viide: 1961612
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.