Müükapartment
INVESTISSEURS : Appartement viager à ven...
23 940 €
292 €/m²
3
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
82 m²
Elamispind
Kirjeldus
EXCLUSIVITE Viager occupé – Appartement T3 de 82 m² avec vue mer à Bastia Sud Pour investisseurs : en viager occupé avec 50% de décote : charmant appartement idéalement situé à Bastia Sud (quartier du Macchione) Situé au 2ᵉ étage sans ascenseur, ce bien lumineux et traversant offre une agréable vue mer et se compose de beaux volumes, régulièrement entretenus et rénovés avec des prestations...
Ehitusaasta1960
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: capifrance.fr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
13 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
8 kmRaamatukogu