Saksamaa
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Otsing
  2. Saksamaa
  3. Individually Designed House in Kamen

See kinnisvara ei ole enam saadaval

Vaata sarnaseid kinnisvaraobjekte
1 / 6
Maja

Individually Designed House in Kamen

Hind päringul

One Place'is esimest korda nähtud: 1. aug 2026

4
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
119 m²
Elamispind
703 m²
Krunt
703 m²
Aed

Kirjeldus

This house features four bedrooms, three of which are en-suite, and an additional guest WC, spread over two floors. The property is built to KfW55 energy efficiency standards, ensuring long-term cost savings and a comfortable living environment. It sits on a generous plot of 703 m², offering ample space for relaxation and leisure activities.

Ehitusaasta2026
SeisukordUus

Lisaomadused

Parkla
Terrass

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: markt.de

Energiatõhusus

Energiaklass

C
Class C

Asukoht

Ligikaudne asukoht

Ümbrus

Kaugused on ligikaudsed, sest selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval

Transport

Bussipeatus
Lähedal
Raudteejaam
4 km
Lennujaam
7 km

Haridus

Lasteaed
Lähedal
Ülikool
4 km
Raamatukogu
Lähedal

Kaubandus ja teenused

Supermarket
Lähedal
Toidupood
Lähedal
Restoran
Lähedal
Pank
Lähedal

Tervishoid

Apteek
Lähedal
Arst
Lähedal
Haigla
Lähedal
Veterinaaria
Lähedal

Vaba aeg ja loodus

Park
Lähedal
Rand
8 km

Keskkond

Suurem tee
Lähedal
Raudtee
Lähedal

Photo Tour

Söögituba - Individually Designed House in Kamen

dining room

Köök - Individually Designed House in Kamen

kitchen

Magamistoad - Individually Designed House in Kamen

bedroom

Bassein - Individually Designed House in Kamen

pool area

Vannitoad - Individually Designed House in Kamen

bathroom

Individually Designed House in Kamen
Individually Designed House in Kamen
Hind kokkuleppel

See kuulutus ei ole enam aktiivne. Otsingu jätkamiseks vaadake praegu saadaolevaid kinnisvaraobjekte.

Vaata sarnaseid kinnisvaraobjekte

Sarnased kinnistud

One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistAvastaKinnisvarahinnadVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor