Müükhouse
Individual House with Garden near Les Essarts-le-Roi
412 000 €
3169 €/m²
6
Toad kokku
4
Magamistoad
2
Vannitoad
130 m²
Elamispind
584 m²
Krunt
Ida
Suund
Kirjeldus
This six-room, four-bedroom house is located near all amenities in Les Essarts-le-Roi. The property features a double-exposed living room, a kitchen with access to a utility room, and three bedrooms with built-in wardrobes on the ground floor. Additional features include a garage, a workshop, and a garden on a 584 m² plot.
Ehitusaasta1973
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: lesiteimmo.com, logic-immo.com
Energiatõhusus
Energiaklass
245 kWh/m²/yrD
Class D — 245 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
51 kg CO²/m²/yrD
Class D — 51 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
31 kmHaridus
Lasteaed
4 kmAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
7 kmRaamatukogu
4 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
8 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
6 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
7 kmKeskkond

garden
Individual House with Garden near Les Essarts-le-Roi
412 000 €
3169 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Blb Immobilier
Viide: B1119
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 17. sept 2025 | 417 150 € | 3209 € / m² | Algne |
| 31. okt 2025 | 412 000 € | 3169 € / m² | -1.2% |
| 31. dets 2025 | 417 150 € | 3209 € / m² | +1.3% |
| 8. jaan 2026 | 412 000 € | 3169 € / m² | -1.2% |
| 15. jaan 2026 | 417 150 € | 3209 € / m² | +1.3% |
| 22. jaan 2026 | 412 000 € | 3169 € / m² | -1.2% |
| 30. jaan 2026 | 417 150 € | 3209 € / m² | +1.3% |
| 5. veebr 2026 | 412 000 € | 3169 € / m² | -1.2% |
| 13. veebr 2026 | 417 150 € | 3209 € / m² | +1.3% |
| 19. veebr 2026 | 412 000 € | 3169 € / m² | -1.2% |
| 27. veebr 2026 | 417 150 € | 3209 € / m² | +1.3% |
| 7. märts 2026 | 412 000 € | 3169 € / m² | -1.2% |
| 13. märts 2026 | 417 150 € | 3209 € / m² | +1.3% |
| 22. märts 2026 | 412 000 € | 3169 € / m² | -1.2% |
| 9. apr 2026 | 417 150 € | 3209 € / m² | +1.3% |
| 23. apr 2026 | 412 000 € | 3169 € / m² | -1.2% |
| 23. apr 2026 | 417 150 € | 3209 € / m² | +1.3% |
| 9. mai 2026 | 412 000 € | 3169 € / m² | -1.2% |