Müükhouse
Independent House with Terraces in Sava
95 000 €
260 €/m²
Via Sicilia 17, Sava
2
Vannitoad
365 m²
Elamispind
Kirjeldus
This independent house, built in 1990, spans two floors and offers two apartments. The ground floor features a raw apartment ready for personalisation, while the first floor provides spacious living areas. The property includes a balcony and a terrace, and is located in Sava, offering easy access to local services while maintaining a tranquil setting.
Ehitusaasta1990
SeisukordHea
Korrust2
Asukoht
Via Sicilia 17, Sava
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
700 m11 minRaudteejaam
14 km37 minLennujaam
104 km4.5hHaridus
Lasteaed
8 km20 minÜlikool
25 km1.1hRaamatukogu
300 m4 minKaubandus ja teenused
Supermarket
700 m11 minToidupood
600 m10 minRestoran
600 m10 minPank
600 m10 minTervishoid
Apteek
500 m8 minArst
7 km18 minHaigla
7 km18 minVaba aeg ja loodus
Park
600 m9 minRand
12 km30 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.