Müükapartment
8-room apartment in Saint-Gregoire
749 320 €
2997 €/m²
8
Toad kokku
250 m²
Elamispind
434 m²
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
3 kmMetroopeatus
3 kmLennujaam
9 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
3 kmRaamatukogu
LähedalRand
3 kmKeskkond