Müükapartment
4-room apartment in København S
7 995 000 DKK ≈ 1 069 892 €
67 185 DKK/m² ≈ 8991 €/m²
Hveensvej 4, 4., 2300 København S
4
Toad kokku
119 m²
Asukoht
Hveensvej 4, 4., 2300 København S
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minRaudteejaam
3 km9 minMetroopeatus
800 m13 minLennujaam
3 km8 minHaridus
Lasteaed
200 m3 minKeskkool
3 km8 minÜlikool
1,2 km19 minRaamatukogu
700 m11 minKaubandus ja teenused
Supermarket
100 m1 minToidupood
0 m1 minRestoran
100 m1 minPank
300 m5 minTervishoid
Apteek
200 m3 minArst
800 m12 minHaigla
200 m2 minVeterinaaria
400 m6 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m3 minRand
1,5 km24 minKeskkond
Suurem tee
2,9 km8 minRaudtee
2,9 km8 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.