Üürother
1-room property in Velp
615 € / kuus
56 €/m²
Zuider Parallelweg
1
Toad kokku
1
Magamistoad
11 m²
Elamispind
Ehitusaasta1900
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: huurwoningen.nl
Asukoht
Zuider Parallelweg
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
300 m5 minRaudteejaam
1,1 km16 minLennujaam
44 km1.9hHaridus
Lasteaed
500 m8 minÜlikool
400 m6 minRaamatukogu
1,3 km21 minKaubandus ja teenused
Supermarket
200 m2 minToidupood
300 m5 minRestoran
100 m1 minPank
700 m11 minTervishoid
Apteek
600 m10 minArst
200 m2 minHaigla
4 km10 minVeterinaaria
300 m4 minVaba aeg ja loodus
Park
400 m6 minRand
4 km11 minKeskkond
Raudtee
0 m1 minPhoto Tour

Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.