Müükapartment
1-room apartment in Rakvere linn
42 900 €
1345 €/m²
Murru tn 3, Rakvere linn, Lääne-Viru maakond
1
Toad kokku
1
Vannitoad
31.9 m²
Elamispind
Ehitusaasta1995
Korrus3 / 3
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: uusmaa.ee
Energiatõhusus
Energiaklass
B
Class B
Asukoht
Murru tn 3, Rakvere linn, Lääne-Viru maakond
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m3 minRaudteejaam
2,5 km6 minLennujaam
86 km3.7hHaridus
Lasteaed
1000 m15 minRaamatukogu
2,0 km5 minKaubandus ja teenused
Supermarket
1,5 km24 minToidupood
1,4 km22 minRestoran
1,6 km25 minPank
1,8 km28 minTervishoid
Apteek
1,3 km20 minArst
1,5 km23 minHaigla
600 m9 minVeterinaaria
1,2 km19 minVaba aeg ja loodus
Park
700 m11 minRand
1,5 km24 minKeskkond
Raudtee
2,3 km6 minPhoto Tour

facade

home office

kitchen

bathroom

hallway entrance

hallway entrance

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.