One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Avaleht
  2. Otsing
  3. House with Workshop Plot in Gelsenkirchen
1 / 40
MüükMaja

House with Workshop Plot in Gelsenkirchen

1 190 000 €
1589 €/m²
34
Toad kokku
749 m²
Elamispind
2390 m²
Krunt
8
Parkimiskohad

Kirjeldus

This property comprises two fully rented houses and a workshop plot. The first house, built in 1980, has six units and five garages, while the second, originally from 1898, features five units and three garages with a recently insulated roof. The workshop plot offers 475 m² of space and includes an option to take over the existing workshop business.

Ehitusaasta1980
SeisukordVäga hea
OmandTäis

Lisaomadused

Aed
Linnaavaade
Tänava poole
Terrass

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: kleinanzeigen.de

Hinnastuse ajalugu

Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.

Asukoht

Ligikaudne asukoht

Ümbrus

Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval

Transport

Bussipeatus
Lähedal
Raudteejaam
3 km
Metroopeatus
4 km
Lennujaam
36 km

Haridus

Lasteaed
Lähedal
Ülikool
4 km
Raamatukogu
Lähedal

Kaubandus ja teenused

Supermarket
Lähedal
Toidupood
Lähedal
Restoran
Lähedal
Pank
Lähedal

Tervishoid

Apteek
Lähedal
Arst
Lähedal
Haigla
Lähedal
Veterinaaria
3 km

Vaba aeg ja loodus

Park
Lähedal
Rand
9 km

Keskkond

Suurem tee
Lähedal
Raudtee
Lähedal

Photo Tour

Välivaade - House with Workshop Plot in Gelsenkirchen

facade

Rõdu - House with Workshop Plot in Gelsenkirchen

balcony

Elutuba - House with Workshop Plot in Gelsenkirchen

living room

Köök - House with Workshop Plot in Gelsenkirchen

kitchen

Magamistoad - House with Workshop Plot in Gelsenkirchen

bedroom

Vannitoad - House with Workshop Plot in Gelsenkirchen

bathroom

Toad - House with Workshop Plot in Gelsenkirchen

staircase

Esik - House with Workshop Plot in Gelsenkirchen

hallway entrance

Köök - House with Workshop Plot in Gelsenkirchen

kitchen

Toad - House with Workshop Plot in Gelsenkirchen

staircase

Elutuba - House with Workshop Plot in Gelsenkirchen

living room

Rõdu - House with Workshop Plot in Gelsenkirchen

balcony

Toad - House with Workshop Plot in Gelsenkirchen

staircase

Aed - House with Workshop Plot in Gelsenkirchen

courtyard

Vannitoad - House with Workshop Plot in Gelsenkirchen

bathroom

Elutuba - House with Workshop Plot in Gelsenkirchen

living room

Rõdu - House with Workshop Plot in Gelsenkirchen

balcony

Esik - House with Workshop Plot in Gelsenkirchen

hallway entrance

Toad - House with Workshop Plot in Gelsenkirchen

staircase

Elutuba - House with Workshop Plot in Gelsenkirchen

living room

Toad - House with Workshop Plot in Gelsenkirchen

other room

Pesuköök - House with Workshop Plot in Gelsenkirchen

utility room

Vannitoad - House with Workshop Plot in Gelsenkirchen

bathroom

Pesuköök - House with Workshop Plot in Gelsenkirchen

utility room

Garaaž - House with Workshop Plot in Gelsenkirchen

garage

Pesuköök - House with Workshop Plot in Gelsenkirchen

utility room

Rõdu - House with Workshop Plot in Gelsenkirchen

balcony

Välivaade - House with Workshop Plot in Gelsenkirchen

facade

Vannitoad - House with Workshop Plot in Gelsenkirchen

bathroom

Toad - House with Workshop Plot in Gelsenkirchen

staircase

Vannitoad - House with Workshop Plot in Gelsenkirchen

bathroom

Pesuköök - House with Workshop Plot in Gelsenkirchen

utility room

Rõdu - House with Workshop Plot in Gelsenkirchen

balcony

Köök - House with Workshop Plot in Gelsenkirchen

kitchen

Magamistoad - House with Workshop Plot in Gelsenkirchen

bedroom

Elutuba - House with Workshop Plot in Gelsenkirchen

living room

Toad - House with Workshop Plot in Gelsenkirchen

staircase

Välivaade - House with Workshop Plot in Gelsenkirchen
Välivaade - House with Workshop Plot in Gelsenkirchen
Välivaade - House with Workshop Plot in Gelsenkirchen
House with Workshop Plot in Gelsenkirchen
1 190 000 €
1589 €/m²
Meeldib? Võta ühendust
Kleinanzeigen
Avaldaja
Ken Schlutius Immobilien - Ken Schlutius
Viide: 3390907466
Asukoht
Ligikaudne asukoht

Sarnased kinnistud

One Place logo - AI-powered real estate search engine

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot
Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistKarjäärAvastaVõrdleKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place logo - AI-powered real estate search engine
© 2026 One Place. All rights reserved.