One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
Ungari
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Avaleht
  2. Ungari
  3. House with Workshop in Rém
1 / 16
MüükMaja

House with Workshop in Rém

14 500 000 HUF ≈ 40 192 €
250 000 HUF/m² ≈ 693 €/m²
2
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
58 m²
Elamispind
1019 m²
Krunt
Lääs
Suund

Kirjeldus

This family house features two separate bedrooms, a kitchen-diner, a room, and a renovated bathroom with shower and WC. It is located on a 1019 m² enclosed plot with a covered terrace and eastern orientation. The property includes a well-equipped workshop with industrial electricity and ventilation, and the entire furnishing is included in the sale price. The plot is accessible via a large rear ga...

Ehitusaasta1970
SeisukordRenoveeritud
OmandTäis
KüteGaas

Lisaomadused

Aed
Möbleeritud
Parkla
Sisustatud köök
Terrass

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: ingatlantajolo.hu

Hinnastuse ajalugu

Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.

Asukoht

Ligikaudne asukoht

Ümbrus

Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval

Transport

Bussipeatus
3 km
Raudteejaam
9 km
Lennujaam
94 km

Haridus

Lasteaed
9 km
Ülikool
37 km
Raamatukogu
16 km

Kaubandus ja teenused

Supermarket
4 km
Toidupood
4 km
Restoran
4 km
Pank
5 km

Tervishoid

Apteek
5 km
Arst
5 km
Haigla
16 km
Veterinaaria
3 km

Vaba aeg ja loodus

Park
4 km
Rand
14 km

Photo Tour

Aed - House with Workshop in Rém

land plot

Elutuba - House with Workshop in Rém

living room

Magamistoad - House with Workshop in Rém

bedroom

Köök - House with Workshop in Rém

kitchen

Terrass - House with Workshop in Rém

terrace patio

Elutuba - House with Workshop in Rém

living room

Magamistoad - House with Workshop in Rém

bedroom

Vannitoad - House with Workshop in Rém

bathroom

Magamistoad - House with Workshop in Rém

bedroom

Köök - House with Workshop in Rém

kitchen

Elutuba - House with Workshop in Rém

living room

Söögituba - House with Workshop in Rém

dining room

Terrass - House with Workshop in Rém

terrace patio

Garaaž - House with Workshop in Rém

garage

Pesuköök - House with Workshop in Rém

utility room

Plaan - House with Workshop in Rém
House with Workshop in Rém
14 500 000 HUF ≈ 40 192 €
250 000 HUF/m² ≈ 693 €/m²
Meeldib? Võta ühendust
Ingatlantajolo Hu
Avaldaja
SR Ingatlan Kft.
Simonics Tímea Éva
Viide: 9365108
Asukoht
Ligikaudne asukoht

Sarnased kinnistud

One Place logo - AI-powered real estate search engine

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot
Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistKarjäärAvastaVõrdleKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place logo - AI-powered real estate search engine
© 2026 One Place. All rights reserved.