Saksamaa
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Otsing
  2. Saksamaa
  3. House with Workshop in Mixed-Use Area
1 / 10
MüükMajaElu- ja ärihoone

House with Workshop in Mixed-Use Area

Hind päringul

One Place'is esimest korda nähtud: 4. aug 2026

6
Toad kokku
4
Magamistoad
160 m²
Elamispind
1137 m²
Krunt
1137 m²
Aed
2
Parkimiskohad

Kirjeldus

This circa 1910 house offers a versatile use as a two-family home or commercial property. It features a large workshop area, a spacious garden of approximately 1,137 m², and separate sanitary facilities for commercial use. The property includes two three-room apartments, each with a living room, bedroom, and separate kitchen, suitable for family living or rental. The former blacksmith's shop provides diverse opportunities for business or creative use.

Ehitusaasta1910
SeisukordVäga hea

Lisaomadused

Sisustatud köök
Tänava poole
Terrass

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: markt.de

Asukoht

Ligikaudne asukoht

Ümbrus

Kaugused on ligikaudsed, sest selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval

Transport

Bussipeatus
Lähedal
Raudteejaam
4 km
Lennujaam
76 km

Haridus

Lasteaed
Lähedal
Ülikool
12 km
Raamatukogu
Lähedal

Kaubandus ja teenused

Supermarket
Lähedal
Toidupood
Lähedal
Restoran
Lähedal
Pank
3 km

Tervishoid

Apteek
Lähedal
Arst
Lähedal
Haigla
4 km
Veterinaaria
5 km

Vaba aeg ja loodus

Park
3 km
Rand
Lähedal

Keskkond

Raudtee
3 km
Kuulutuse allikad
MarktMarktAvaneb uuel vahekaardil
Avaldaja
immowelt.de
Viide: a6c1d1ec

Photo Tour

Välivaade - House with Workshop in Mixed-Use Area

facade

Elutuba - House with Workshop in Mixed-Use Area

living room

Vannitoad - House with Workshop in Mixed-Use Area

bathroom

Köök - House with Workshop in Mixed-Use Area

kitchen

Magamistoad - House with Workshop in Mixed-Use Area

bedroom

Garaaž - House with Workshop in Mixed-Use Area

garage

Kabinet - House with Workshop in Mixed-Use Area

home office

Esik - House with Workshop in Mixed-Use Area

hallway entrance

Välivaade - House with Workshop in Mixed-Use Area

facade

Esik - House with Workshop in Mixed-Use Area

hallway entrance

House with Workshop in Mixed-Use Area
Hind kokkuleppel
Meeldib?

Võta müüjaga ühendust

Loo tasuta konto ja meie tiim võtab müüjaga sinu eest ühendust. Vastus jõuab sinu postkasti, ilma rämpsposti ja külmade kõnedeta.

House with Workshop in Mixed-Use Area
Auerbach (Sachsen) · 160 m² · 4 magamistuba

Tasuta konto, võtab alla minuti.

Sul on juba konto? Logi sisse

Sarnased kinnistud

One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistAvastaKinnisvarahinnadVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor