Müükhouse
House with Two Gardens in Dolus d'Oléron
290 000 €
3625 €/m²
5
Toad kokku
80 m²
Elamispind
545 m²
Krunt
Kirjeldus
This five-room house includes a living room with an open kitchen, a dining veranda, and three bedrooms. The property features two gardens and multiple parking spaces, situated on a 545 m² plot in Dolus d'Oléron.
Ehitusaasta2001
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
6 kmLennujaam
27 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
4 kmÜlikool
24 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
27 kmPank
4 kmTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
4 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
4 kmPhoto Tour

House with Two Gardens in Dolus d'Oléron
290 000 €
3625 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Guy Hoquet Dolus D'oleron
Viide: 12361
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.