Müükhouse
House with Two Façades in Marchienne-Docherie
185 000 €
1542 €/m²
Marchienne-Docherie, Marchienne-au-Pont
8
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
120 m²
Elamispind
163 m²
Krunt
2
Parkimiskohad
Kirjeldus
This house offers three bedrooms, one bathroom, and an additional attic bedroom. It features an enclosed garden, a shed, a terrace, and two private parking spaces. The property is in excellent condition, with a construction year of 1949, and is located in Marchienne-Docherie.
Ehitusaasta1949
SeisukordSuurepärane
Lisaomadused
Aed
Sisustatud köök
Terrass
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: century21.be
Energiatõhusus
Energiaklass
246 kWh/m²/yrC
Class C — 246 kWh/m²/yr
Asukoht
Marchienne-Docherie, Marchienne-au-Pont
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minRaudteejaam
2,1 km5 minMetroopeatus
2,3 km6 minLennujaam
3 km9 minHaridus
Lasteaed
1,2 km19 minAlgkool
1,4 km22 minKeskkool
2,4 km6 minÜlikool
2,2 km6 minRaamatukogu
2,2 km6 minKaubandus ja teenused
Supermarket
700 m10 minToidupood
1000 m16 minRestoran
1,7 km26 minKaubanduskeskus
5 km14 minPank
2,4 km6 minTervishoid
Apteek
2,4 km6 minArst
900 m15 minHaigla
1,4 km22 minVeterinaaria
4 km10 minVaba aeg ja loodus
Park
800 m12 minRand
5 km13 minKeskkond
Suurem tee
2,4 km6 minRaudtee
1,6 km25 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.