Müükhouse
House with Terrace in Archena
99 000 €
432 €/m²
6
Toad kokku
5
Magamistoad
2
Vannitoad
229 m²
Elamispind
191 m²
Krunt
Kirjeldus
This five-bedroom, two-bathroom house features a terrace and is built on a 191 m² plot. The property benefits from a front and rear facade, providing excellent ventilation and natural light.
Ehitusaasta1966
OmandTäis
Lisaomadused
Kamin
Terrass
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: iadespana.es, yaencontre.com
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
20 kmLennujaam
36 kmHaridus
Lasteaed
LähedalKeskkool
11 kmÜlikool
13 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
5 kmRestoran
LähedalPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
9 kmVeterinaaria
3 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
9 kmKeskkond
Suurem tee
4 kmPhoto Tour

House with Terrace in Archena
99 000 €
432 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Fausto Carrillo Carrillo
Viide: 884149
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.