Müükhouse
House with Studio in Villedaigne
152 000 €
2269 €/m²
3
Toad kokku
2
Magamistoad
67 m²
Elamispind
670 m²
Krunt
Kirjeldus
This property comprises a main house with two bedrooms and a bathroom, alongside an independent 15 m² studio. The main house features a traversant layout, offering good natural light and an atypical distribution. The 670 m² garden is well-landscaped with fruit trees and offers potential for further development.
Ehitusaasta1964
Kasvuhoonegaaside klassKHG
7 kg CO²/m²/yrB
Class B — 7 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
7 kmLennujaam
97 kmHaridus
Algkool
LähedalKeskkool
6 kmÜlikool
12 kmRaamatukogu
5 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
6 kmToidupood
LähedalRestoran
LähedalPank
6 kmTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
5 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
12 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.