Müükhouse
House with South-West Garden in Mechelen
326 000 €
1863 €/m²
Liersesteenweg 191, 2800 Mechelen
3
Magamistoad
1
Vannitoad
175 m²
Elamispind
2
Parkimiskohad
Kirjeldus
This three-bedroom house features large living spaces, a spacious kitchen, and a separate laundry room. It includes a south-west facing city garden, three large bedrooms with the potential for an additional room, and two separate toilets. The property has a basement, gas heating, and double glazing, with parking for two cars and space for multiple bicycles.
Ehitusaasta1933
SeisukordVajab remonti
Korrust2
Asukoht
Liersesteenweg 191, 2800 Mechelen
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m1 minRaudteejaam
1,2 km19 minLennujaam
14 km35 minHaridus
Lasteaed
800 m13 minKeskkool
16 km43 minÜlikool
2,2 km6 minRaamatukogu
600 m9 minKaubandus ja teenused
Supermarket
600 m9 minToidupood
400 m7 minRestoran
600 m9 minPank
1,2 km19 minTervishoid
Apteek
400 m6 minArst
600 m10 minHaigla
1,2 km19 minVeterinaaria
2,6 km7 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m3 minRand
2,3 km6 minKeskkond
Suurem tee
1,8 km29 minRaudtee
500 m8 minPhoto Tour

Asukoht
Liersesteenweg 191, 2800 Mechelen
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.