Müükhouse
House with Private Pool in Playas de Orihuela
585 000 €
3441 €/m²
4
Toad kokku
4
Magamistoad
2
Vannitoad
170 m²
Elamispind
Kirjeldus
This four-bedroom, two-bathroom house features a private saltwater pool and a garage. The property includes a 470 m² plot with ample outdoor spaces for a garden, terrace, or leisure area, situated in a quiet, well-connected area near essential services.
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
26 kmLennujaam
17 kmHaridus
Lasteaed
7 kmÜlikool
14 kmRaamatukogu
7 kmKaubandus ja teenused
LähedalHaigla
4 kmVeterinaaria

pool area
House with Private Pool in Playas de Orihuela
585 000 €
3441 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Spain House Levante
Viide: 131427526
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.