One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
Belgia
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Avaleht
  2. Belgia
  3. House with Private Garden in Ixelles
1 / 27
ÜürMaja

House with Private Garden in Ixelles

3250 € / kuus
14 €/m²
Adolphe Mathieu 50
5
Toad kokku
4
Magamistoad
2
Vannitoad
230 m²
Elamispind
140 m²
Krunt
Kagu
Suund

Kirjeldus

This house offers four bedrooms, three bathrooms, and a recently renovated third floor. It features a spacious ground floor with an inviting entrance hall, two bright living rooms, and an open-plan kitchen with direct access to a private south-east garden. The property is strategically located near shops, schools, public transport, and the Elsene hospital.

Ehitusaasta1915
SeisukordRenoveeritud
Korrust3
KüteGaas

Lisaomadused

Aed
Linnaavaade
Möbleeritud
Parkla
Sisustatud köök
Tänava poole
Terrass

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: immovlan.be, immoweb.be, weinvest.be

Hinnastuse ajalugu

Langenud 1× alates lisamisest
Jälgitud alates 2. juuni 2026 · 57 päeva
Alghind3350 €15 € /m²
Muutus-100 €-3.0% 57 päeva jooksul
Praegune3250 €14 € /m²
3350 €3250 €2. juuni13. juuliTäna
2. juuni 20263350 €15 € /m²Algne
13. juuli 20263250 €14 € /m²-3.0%

Energiatõhusus

Energiaklass

242 kWh/m²/a
E
Class E: 242 kWh/m²/a

Asukoht

Adolphe Mathieu 50
Täpne asukoht

Ümbrus

Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud

Transport

Bussipeatus
100 m2 min
Raudteejaam
600 m9 min
Metroopeatus
1,6 km25 min
Lennujaam
9 km24 min

Haridus

Lasteaed
300 m5 min
Algkool
900 m14 min
Keskkool
1,6 km25 min
Ülikool
1,0 km16 min
Raamatukogu
700 m10 min

Kaubandus ja teenused

Supermarket
200 m2 min
Toidupood
100 m2 min
Restoran
200 m3 min
Pank
700 m11 min

Tervishoid

Apteek
200 m3 min
Arst
300 m5 min
Haigla
200 m3 min
Veterinaaria
400 m6 min

Vaba aeg ja loodus

Park
100 m1 min
Rand
20 km52 min

Keskkond

Suurem tee
5 km13 min
Raudtee
200 m4 min

Photo Tour

Elutuba - House with Private Garden in Ixelles

living room

Köök - House with Private Garden in Ixelles

kitchen

Kabinet - House with Private Garden in Ixelles

home office

Vannitoad - House with Private Garden in Ixelles

bathroom

Aed - House with Private Garden in Ixelles

garden

Kabinet - House with Private Garden in Ixelles

home office

Elutuba - House with Private Garden in Ixelles

living room

Elutuba - House with Private Garden in Ixelles

living room

Esik - House with Private Garden in Ixelles

hallway entrance

Köök - House with Private Garden in Ixelles

kitchen

Köök - House with Private Garden in Ixelles

kitchen

Elutuba - House with Private Garden in Ixelles

living room

Toad - House with Private Garden in Ixelles

closet dressing

Toad - House with Private Garden in Ixelles

other room

Toad - House with Private Garden in Ixelles

other room

Vannitoad - House with Private Garden in Ixelles

bathroom

Toad - House with Private Garden in Ixelles

attic

Vannitoad - House with Private Garden in Ixelles

bathroom

Pesuköök - House with Private Garden in Ixelles

utility room

Toad - House with Private Garden in Ixelles

attic

Elutuba - House with Private Garden in Ixelles

living room

Köök - House with Private Garden in Ixelles

kitchen

Kabinet - House with Private Garden in Ixelles

home office

Plaan - House with Private Garden in Ixelles
Plaan - House with Private Garden in Ixelles
Plaan - House with Private Garden in Ixelles
Plaan - House with Private Garden in Ixelles
House with Private Garden in Ixelles
3250 € / kuus
14 €/m²
Meeldib? Võta ühendust
ImmowebWeinvestImmospeurder
Avaldaja
We Invest Bruxelles-Est
Clara Jacquy
Viide: 7740296
Asukoht
Adolphe Mathieu 50
Täpne asukoht

Sarnased kinnistud

One Place logo - AI-powered real estate search engine

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot
Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistKarjäärAvastaVõrdleKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place logo - AI-powered real estate search engine
© 2026 One Place. All rights reserved.