Müükhouse
House with Potential on Large Plot in Vence
780 000 €
7156 €/m²
5
Toad kokku
109 m²
Elamispind
3425 m²
Krunt
Kagu
Suund
3
Parkimiskohad
Kirjeldus
This two-level house offers two bedrooms, a spacious living room with a terrace, a kitchen with a utility room, and a bathroom on the main floor. The ground floor includes a 27 m² independent studio. The property is situated on a 3,425 m² south-east facing plot with a clear view, in a quiet, natural setting. Recent renovations include new air conditioning and a 150 L water heater, with potential f...
OmandTäis
Korrust3
Lisaomadused
Aed
Konditsioneer
Metsavaade
Terrass
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: bienici.com, properstar.fr
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
4 kmLennujaam
9 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
9 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
4 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
8 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
7 kmKeskkond
Suurem tee
4 kmPhoto Tour

garden
House with Potential on Large Plot in Vence
780 000 €
7156 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Agence Des Baous
Viide: 537V2113M
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.